Hodnocení hostů

Kamila Brünnlerová, Pavel, Naty, Říčany

26. 6. - 4. 7. 2024

Milý Láďo, milá Kačko,

díky Vám jsme prožili nezapomenutelnou dovolenou, na kterou budeme vzpomínat monimálně do doby, co nám bude paměť sloužit. 

Cítili jsme se u Vás jako doma, ale zároveň s puncem jedinečnosti a profesionálního přístupu Vás obou.

Objevili jsme tady takovou malou ,,černou labuť" :).

Kdyby bylo na Natálce, jsme tady za 14 dní zase...

Vřelé díky za všechno a těšíme se na brzkou viděnou!

Martina Froňková a Václav Hornát, Planá a Stříbro

20. 6. - 3. 7. 2024

Milý Láďo,

Děkujeme ti za krásných 14 dní strávených tady u tebe v resortu. Dalo by se to popsat i tak, že jsme letěli přes kus světa za kamarádem, který tady pro nás vytvořil domov. Vždy jsi po ruce, ochotný zařídit první poslední, podniknout s námi plno zajímavých výletů spojených s krásnými zážitky a také legrací, které jsme si tu s naší ,,sex partičkou" užili hodně. Hlavně Vašíka jsi usměrnil, že zde nemůže vše očichat a ochutnat, a to byla někdy pěkná dřina :).

Jsi člověk na pravém místě, tvé cestovatelské zkušenosti jsou přínosem pro nás všechny, co jsme měli možnost tě poznat.

Velká dík za Jollynku a ostatní pejsky, o které se tak báječně staráš.

A také velké díky Kačence a Vikouškovi, bez nich by to tady nebylo ono, patří sem stejně jako ty!

Snad se nevidíme naposledy!

Petr a Eva Fárovi, Planá

20. 6. - 3. 7. 2024

Milý Láďo,

moc děkujeme za krásný pobyt v ráji na konci světa. Jedná se o zážitek, na který se jentak nezapomene. Tvé charisma a velké srdce může zato, že na Ladja Beach Resort nezapomeneme. Tvé vyprávění a zkušenosti patří jednoznačně k pozitivitám tohoto pobytu. 

Stejně velký dík patří i Kačence a Vikoušovi :-), které jsou nedílnou součástí pobytu a dotváří výbornou atmosféru a velikou pohodu. 

Jednotlivé výlety jsou velkým obohacením a člověk získá základní představu o Srí Lance. 

Vždy vstřícný a usměvavý personál dotvářel pohodový zážitek z pobytu.

14 dní bylo málo. 

Díky Láďo, kvůli Tobě jsem poprvé viděl ze Srí Lanky tučňáky na ledu :-)).

Moc děkujeme a doufáme, že se sem vrátíme. byl to super zážitek. Srí Lanka stojí za další návštěvu.

Děkujeme.

Blanka Kovářová a Iveta Ševečková, Tachov

20. 6. - 30. 6. 2024

Jestli existují slova, kterými se dá vyjádřit chvíle strávené v tomto místě, tak použijeme slovo RÁJ.

Děkujeme ti Láďo za krásné zážitky, hlavně za tu možnost být tady. Jsi člověk na 100% na svém místě, tvoje bohaté zkušenosti, znalosti, tvůj přístup a v neposlední řadě, tvé zajímavé vyprávění a příběhy v nás zanechaly hlubokou stopu. Máš obrovské charisma a dar působit na lidi, aby se tam cítili jako doma. Je obdivuhodné, co jsi zde dokázal vybudovat, místo na zemi, kam se každý člověk rád vrátí.

Velký dík také patří všem lidem, kteří se starají o celý chod resortu. Máš kolem sebe skvělé lidi, přesně jak se říká ,, svůj k svému ".

A na závěr vel... vel... velký dík pro naši Kačenku, protože nebýt jí, patrně bychom se nikdy nepoznali.

Tobě a tvému kolektivu (+pejskové) přejeme pohodu a samé skvělé a spokojené hosty.

Zuzka a Tom Hofmannovi, Brno

27. 4. - 16. 5. 2024

Milý Láďo,

již třetí návštěva u Tebe v resortu.

A opět úžasná dovolená!!!

Děkujeme za poznání INDIE - NEZAPOMENUTELNÉ!

Kačce děkujeme za milou společnost.

Janča a Oldík Vlčkovi, Litoměřice

27. 4. - 16. 5. 2024

Milý Láďo,

opět jme zažili nádhernou dovolenou, chválíme za Indii - úžasné a přejeme resortu, aby se dařilo ve všem.

Děkujeme za to, že jsme zde poznali SUPER LIDI, dobře jsi nám vybral partu a poznali jsme SUPER DELEGÁTKU KÁŤU.      Těšíme se s ní a její dcerou PÉŤOU na další výpravu.

Katka Hutová a Honza Suchánek, Ostrava 

2. - 22. 4. 2024

Milý Láďo.

Děkujeme za tři nádherné týdny, které jsme mohli u Tebe a s Tebou prožít.

Velký  dík za ty mimořádné a krásné výlety, které jsi pro nás zařídil.

Milá Kačko a Romčo, velmi Vám děkujeme za milou společnost. Jste skvělé delegátky a moc se těšíme, až se tu s Vámi opět setkáme.

Jana a Jirka Končákovi, Nymburk

28. 3. - 9. 4. 2024

Děkujeme za úžasné chvíle na konci světa.

Děkujeme Srí Lanko, leč byli jsme tu nakrátko.

Děkujeme oceáne za chvíle s tebou velmi vzácné.

Pan domácí Láďa na jedničku všechno zvládá.

Děkujeme za výlety plné nových poznání.

Děkujeme za krásná místa, jež do očí slzy vhání.

Děkujeme za procházky mezi pávy a varany.

Děkujeme za pokojíček do běla vymalovaný.

Děkujeme Kačko, Romčo - zdejší milé delegátky,

čas strávený s Vámi byl skvělý, leč sakra krátký.

Děkujeme do kuchyně za ty jejich dobroty.

Zabalíme už jen kufry a hurá zpět do rachoty.

Už jen poslední naše díky a někdy určitě na shledanou.

Alča a Kája Hovorkovi, Semily

13. - 26. 3. 2024

... je moc těžké napsat a vymyslet další a další superlativy na Ladja Beach Resort. Prostě - děkujeme Láďovi, úžasným delegátkám, skvělému personálu, lidem v kuchyni a v neposlední řadě řidiči Sumithovi za to, že jsme mohli strávit našich 14 dní bez nadsázky v opravdovém ráji! Díky za skvělé a perfektně zorganizované poznávací zájezdy. Moc jsme si to tady u vás užili a těšíme se snad na příští setkání. Ještě jednou díky!

PS: Moje Alča je ryba, já jsem býk. Těžko je mi psát po Františkovi, který zná hukot vln oceánu, protože mu to připomíná bouřku, která se blíží na Jablonec. Vráťa mi "vykradl" nápady. Ale i jako býk mám slzy v očích, protože se s vámi všemi skvělými lidmi musím rozloučit.

Renča a Vráťa Dvořákovi, Jirkov

12. - 25. 3. 2024

Nikde nepíšeme recenze a ani recenzím na stránkách moc nevěříme, které "pějou" ódy, jak je vše skvělé. Bohužel, došli jsme k závěru, že jsme se nemýlili nebo tragicky mýlili? Ty recenze na stránkách resortu Ladja Beach zdaleka nedokážou popsat skvělou atmosféru klidu a pohody nejen v resortu, ale i v místech, jež jsme navštívili v rámci výletů organizovaných Láďou, na kterých nás i většinou osobně zasvěceně doprovázel či dobrou náladou oplývající a stále se smějící "teta delegátka" Káťa. 

Jitka Janišová, Jan Franke, David Kaňák, Aleš Hanzlík, Zuzka Volfová, Renča Krahulíková, Adam Kondač, Víťa Hodonský a Naďa Achillesová, Bar Holba M.A.S.H. Praha

9. - 20. 3. 2024

Velké díky za úžasnou dovolenou v resortu Ladja Beach! Velká spokojenost celé naší skupiny 9 členů za zorganizované výlety a s nimi spojené obrovské, nezapomenutelné zážitky. Díky za vstřícnost a starostlivost o nás místních delegátek, zejména Romance, Kačce a Láďovi za celkovou organizaci naší dovolené. Určitě se všichni rádi vrátíme a doporučíme svým známým návštěvu tohoto resortu. Ještě jednou vřelé díky díky vám všem, co jste se o nás neuvěřitelně starali! Ať se vám stále tak daří, jste stále tak vstřícní a usměvaví! 

Hodně zdraví a brzy ahoj! 

Ivanka a Franta Šváchovi, Jablonec nad Nisou

5. - 20. 3. 2024

Po dvouměsíčním naléhání své ženy jsem souhlasil s návštěvou Srí Lanky. Nakonec musím přiznat, že nelituji. Opravdu si zde člověk odpočine, protože si připadá jako v ráji - klid, pohoda, bezva personál - samý úsměv, krásné delegátky a nakonec super Láďa. Velmi dobré jídlo vždy připravené z čerstvých surovin. Prostorné pokoje, velký bázen, příroda - prostě RÁJ. Nesmím opomenout skvěle připravené a zorganizované výlety za poznáváním Srí Lanky. Velké poděkování za skvěle prožitých 14 dní dovolené patří personálu, delegátkám, ale hlavně Láďovi. Přejeme všem pevné zdraví a ať "Ladja Beach Resort" prosperuje dlouhá léta, abychom se měli kam vracet.

P. S. Velké díky za nádherně zorganizovanou oslavu narozenin mé ženy. Říka se, že dovolená je taková, jakou si ji člověk udělá. My jsme měli štěstí i na bezva partu lidí, kteří se tu sešli. 

Hanička Chmelová a Mirka Konečná, Krnov

4. - 18. 3. 2024

Milý Láďo,

z celého srdce Ti děkujeme za nezapomenutelné zážitky, výborné jídlo, perfektní obsluhu, skvělé delegátky a spoustu srandy. Přejeme Ti, ať se vám daří, dobré a slušné hosty a hlavně hodně zdraví! Určitě se ještě na Srí Lance uvidíme, protože jsme se tady u vás cítily jako v ráji. Moc si vážíme Tvé pozornosti a času, který jsi nám věnoval. Nikdy na tyto chvíle nezapomeneme!

Máme tě rády.

Adámek, Verča a Mirek Prokešovi, Jarka a Franta Cibulkovi, Mladá Vožice

1. - 10. 3. 2024

Milý Láďo,

děkujeme za krásnou exotickou dovolenou, výborně zorganizované výlety, které jsme si moc užili. Děkujeme celému týmu a kuchyni - řízek s hranolkami byl pro Adámka nejlepší :-) Užili jsme si dny skvělé společnosti Romči a Kačky. Doufáme, že tu nejsme naposledy a budeme se těšit na další poznávání Srí Lanky!

P. S. Spí jenom zbabělci - Adámek

Blanka, Vítek a Nikolka Švarcovi

29. 2. - 16. 3. 2024

Milý Láďo,

děkujeme za další krásnou dovolenou. Dobře jsi nám zařídil počasí, výlety, dobré jídlo a taky super partu lidiček. Bylo tu moc krásně, klid, relax, dobrá koupačka v horkém bazénu, no a další a další věci, které jsme tu prožili. Máme zase spoustu zážitků, které nám už zůstanou navždy a nikdo nám je nevezme. A hlavně jsme se těšili na tebe a na pejsky. Moc nás zaujal výlet do Indie a doufáme, že ho uskutečníme a zase se setkáme. 

Ještě jednou moc děkujeme za vše.

Hanka a Pavel Blažkovi, Marie a Dušan Myslíkovjanovi, Lenka a Radomír Kubalovi, Radek, Lucka, Víťa a Beátka Kubalovi, Katka Lichá a Marek Fuciman, Frýdlant nad Ostravicí

25. 2. - 8. 3. 2024

Děkujeme za krásně strávenou dovolenou. Ubytování, strava a výlety prostě super. Uchvátila nás zdejší příroda a fauna, kterou jsme podpořili výsadou nové palmy. S příjemným pocitem se vracíme domů do Frýdlantu nad Ostravicí - Nové Vsi. Palma je vysazená na počest 90. výročí založení SDH Nová Ves, spolku hasičů, jehož jsme většina součástí. 

Láďo, velké díky.

Bára a Václav Bočkovi, Brno

24. 2. - 4. 3. 2024

Milý Láďo,

pobyt zde byl balzám pro duši, užili jsme si ho od šlapek až po uši.

Ceny mírné, personál milý, co staral se o nás v každé chvíli.

Výlety do míst, o kterých jsme snili, všechny byly super a my si je užili.

Bude mi chybět oceánu hukot, mlaskání gekonů a ostatní cvrkot.

Doufám, že se sem brzo vrátíme, zatím se měj a my už letíme.

Katka, Jirka a Verča Katrňákovi, Martin Valla, Brno

17. 2. - 2. 3. 2024

Milý Láďo, bylo nám tu krásně, i když odjíždíme, mám chuť skládat básně.

Krásné výlety a péče byla skvělá, opálili jsme si tady naše bílá těla.

Ve dne, v noci, oceán tu šuměl, pili jsme koktejly - každý kdo co uměl.

Přejeme ti samé spokojené hosty, snad se ještě někdy vrátíme prohřát naše staré kosti.

PS: Moc jsme si to tady užili, poznávací okruh s Romčou byl skvělý. Ale i v resortu bylo vše báječné - personál, delegátky, jídlo, ubytování a vše, co jsme tady zažili.

Janča Hlavsová a Karel Novák, Praha

24. - 28. 2. 2024

Moc děkujeme za krásně prožité dny! Relax v nádherném prostředí, super služby, příjemný a ochotný personál. A hlavně LÁĎA, muž na správném místě a ve správném prostředí. Člověk, který se umí vcítit do každého hosta.

Prostě super.

Martin a Pavla Brejlovi, Olbramovice

16. - 26. 2. 2024

Přijeli jsme, viděli jsme, a krásně prožili 11 dní. Moc děkujeme Láďovi a jeho týmu za skvělou péči a veškerý servis během pobytu, včetně z lásky připravených, tématických výletů po Srí Lance.

Budeme doporučovat!

Jirka Pechar a Eva Michalíková

16. - 25. 2. 2024

Děkujeme za super pobyt u Ládi. Výlety byly úžasné, jsme tu podruhé a rádi se budeme vracet. Personál je výborný. Díky Láďovi za skvělé služby.

Olga a Pepa Koneční, Jitka a Jiří Charouskovi, Leonka a Petr Třebenští, Dana Mošnová, Květa a Petr Kulhánkovi

13. - 26. 2. 2024

Ještě před rokem touhle dobou nikdo z nás netušil, že navštíví Srí Lanku a proč by to měl udělat. Dnes, po 14 dnech tady, všichni přemýšlí o tom, jak se sem co nejdřív vrátit. A důvodů pro to máme tisíce. Ladja Beach resort a všichni lidé tady patří k těm nejpodstatnějším důvodům. Děkujeme za krásné chvíle a snad někdy nashledanou.

Eva a Jarda Mejstříkovi

12. - 25. 2. 2024

Dovolená byla úžasná, děkujeme za příjemné, přátelské až domácí prostředí. Prožili jsme spoustu zajímavých zážitků na zdejších krásných místech. Byli jsme zde velice spokojeni

Hela Sarosiová, Košice, Pepa Sarosi, Praha, Hela a František Ošťadničtí, Lokca

5. - 19. 2. 2024

Děkujeme za úžasný pobyt, krásné zážitky nejenom v resortu, snídaně (volská oka :-)), ale i v rámci úžasných výletů z ostrova. Jedinou výtku, kterou máme, že to strašně rychle uteklo.

Terka a Míla, Jablonec nad Nisou

2. - 17. 2. 2024

Někdy člověk musí přejet půl světa, aby se s potkal s úžasnými lidmi.. 

Zažili jsme tu překrásnou dovolenou plnou nezapomenutelných okamžiků. Příroda, zvířata, oceán - naprostá nádhera. A to vše ještě povyšuje skvěla atmosféra na resortu. Ochot a péče personálu je tu skvělá a k nezaplacení. 

Láďo, děkujeme, že jsme tu mohli být a cítit se tu jako doma. Romčo, díky za překrásné výlety plné informací, legrace a zážitků. Kačenko, děkujeme za skvělé výlety plné smíchu, pohody, informací. Děkujeme Vám oběma i za chvíle strávené v resortu a za péči, kterou jste nám věnovaly. Markéto, tobě taky díky.

Už teď se moc těšíme, až za tebou, za vámi, znovu přijedeme i s dětmi. 

Máme vás rádi. 

Honzajs, Evička, Aleš, Terka, Kamil, Renča, Léňa, Dalibor, Jitka, David, Olga a Zdeněk ze Znojma a Třebíče

1. - 13. 2. 2024

To místo nás všechny okouzlilo,

novou krev nám do žil vlilo!

Slunce, palmy příroda,

žádný stres, jen pohoda!

Je to tu ráj na zemi, 

všichni jsou tu kouzelní!

Personál, ten na jedničku,

vytváří nám pohodičku!

Láďa, to je skvělý chlap,

kdo ho pozná, má ho rád!

Dnes vracíme se domů zpátky, 

slza kápne mezi řádky.

Na duši nás pocit hřeje,

láska k nové zemi a naděje,

že se někdy vrátíme,

a opět tu krásné chvíle strávíme.

Děkujeme moc!!!

Ivča Štolovská z Mladé Boleslavi a Andrejka Šafránková ze Železnic u Mostu

1. - 12. 2. 2024

Milý náš "guru" Láďo,

mockrát děkujeme za překrásnou dovolenou, o kterou jsi se zasloužil především Ty a Tvůj team. Ukázal jsi nám kus krásné země, do které bychom se moc rády minimálně ještě jednou vrátily. Cítily jsme se zde jako v ráji a ve Tvém resortu jako v rodinném kruhu. Přejeme ti spoustu energie a neustále plný resort plný skvělých hostů...

Vlaďka, Tomáš, Josefínka a Vašík z Prahy

31. 1. - 15. 2. 2024

Milý Láďo, 

moc děkujeme za úžasnou dovolenou plnou fantastických zážitků v nádherné zemi. Díky Tobě a báječnému týmu o nás bylo výborně postaráno a my si mohli jen užívat. 

"Rozhodně jsme si to tu moc užili a dozvěděli mnoho nového" - Josefínka

"Nejvíc se mi tu líbily opice a moc si přeji sem zase někdy přijet" - Vašík

Věrka a Bob Pořízkovi, Opava

30. 1. - 12. 2. 2024

Jestli někdo neví, co je to ráj, tak my už to moc dobře víme. Je to přesně toto místo. Tento resort, tento kraj. Král - Láďa, tak se mu tu říká, je člověk... A teď nemám slov k jeho popsání. Je to jedinečný člověk, který dokáže udělat lidi naprosto šťastné. Pojí tu lidi odevšad v jednu rodinu. Poznali jsme tu s manželem přátele na celý život. Neuvěřitelné pouto tu vzniklo k jedné úžasné zaměstnankyni, kterou si vezmu s sebou do kapsy zpět do Česka. Kačenka je jedinečná osobnost. První den jsem k oceánu křičela, že jsem šťastná a teď je mi smutno. Musím se loučit a hrozně to bolí. Jedno vím jistě, určitě se vrátíme. 

PS: Na rezortu jsou i čtyřnozí nejlepší přátelé

Miluška Vrbová a Pavel Sudík, Beroun

25. 1. - 2. 2. 2024

Jak se říká, že dobří holubi se vracejí, tak jsme se i my velice rádi vrátili opět do Tvého rezortu, kde se cítíme jako doma v rodině.

Dali jsme slib, že se vrátíme, ale už jste nám s Romčou oba moc chyběli. A samozřejmě i smečka, která nás před dvěma lety tak "dostala".

Budu se opět opakovat - děkujeme za bezva péči, nic nám nechybělo a Pavel letos dokonce viděl dvakrát KIMBULU (krokodýla) a mohl zde oslavit svých 60 let. Děkujeme za krásný dort, oslavu a vše okolo.

Navíc odsud odjíždíme jako snoubenci, protože díky Vám jsme tu oba šťastní.

Jste navždy v našich srdcích a rádi se sem vrátíme. Neslibujeme kdy, ale vrátíme.

Jste naše lásky a navždy v našich srdcích.

Lenka a Jarda Uhlíkovi, Plzeň

25. 1. - 2. 2. 2024

Celý týden byl tady pohodový, krásně jsme si odpočinuli, personál má od nás jedničku s hvězdičkou.

Jsme rádi, že nás Miluška s Pavlem přibrali s sebou.

P. S. Jo, a pejskové jsou zlatí.

Hanka a Vašík Švamberkovi, Brozánky

23. 1. - 6. 2. 2024

Bylo to tu hezké a krátké, určitě budeme opakovat. :)

PS: Přijeli jsme zdaleka, malé vesničky u Mělníka, VIVA BROZÁNKY!

Ivanka a Michal Maškovi, Moravská Třebová

23. 1. - 6. 2. 2024

Milý Láďo,

mockrát děkujeme Tobě a celému tvému kolektivu za nezapomenutelnou dovolenou. Lépe strávené líbanky jsme si nemohli přát. Vše se do puntíku vydařilo a my se domů vracíme plni krásných zážitků, které budeme ještě dlouho vstřebávat. :)

David a Markéta Hercigovi, Krnov

29. 12. 2023 - 25. 1. 2024

Milý Ládíku,

na svých cestách jsme s Markétkou navštívili spoustu krásných míst, která vzbuzují obdiv, ale resort Ladja beach je něco zcela vyjímečného. Zde jsme nalezli nejenom nádheru přírody, ale také místo, které nám zůstane v srdci navždy. Je to více než jen krásné místo na mapě; je to místo, kde se cítíme jako doma. 

Chtěli bychom poděkovat zejména Vihangovi a Romance, naší úžasné průvodkyni. Jejich péče, přátelskost nám umožnili prožít a ocenit krásu a kulturu Srí lanky. Díky tobě a tvému resortu, Láďo, máme nyní místo, kam se můžeme v myšlenkách vracet a cítit se štastni. 

PS: "Žít, to je ta nejvzácnější věc na světě, neboť většina lidí jenom existuje".

Martina, Alice a Petr Nedorostovi, Alena a Luděk Zenklovi, Tábor

29. 12. 2023 - 11. 1. 2024

Milý Ládíku,

vracíme se k Tobě po 6 letech nebo i 11 měsících. Organizace, služby a zážitky po Sri Lance byly jako vždy dokonalé a nezapomenutelné.. Jen to počasí nás i tebe zradilo :). Možná nám tím chce velký Budha říct, že se máme ještě vrátit.

Přejeme Ti hodně zdraví, trochu toho sluníčka a řady dalších spokojených zákazníků. 

Lenka Zahálková a Vláďa Davídek, Jitka a Karel Laubeovi, Táňa a Petr Dutkevičovi, Ludmila a Richard Sequensovi, Lenka a Jaromír Hárovníkovi, Jana a Luboš Haklovi, Dora a Ivan Rieglovi, Tatiana Floreková a Pavel Nýč, Kateřina Tichá, Miroslava Cejnarová, Pavel Svatoň, Tomáš Kotek, Golf Club Molitorov

10. - 21. 1. 2024

Milý Vláďo! 

Moc děkujeme za krásné dny, které jsme tady strávili. 

Vyšlo nám počasí, Tvoje kuchyň je úžasná a služby skvělé.

Je to jeden z RÁJŮ NA SVĚTĚ!!!

Anička, Pavel, Darinka, Laura a Charlottka Kultovi, Děčín, Nina, Michal a Leontýnka Malovcovi, Ústí nad Labem

19. 12. 2023 - 2. 1. 2024

Milý Vláďo!

Už od prvních komunikačních mailů nám bylo jasné, že jsme v dobrých rukách a čekají nás nevšední zážitky. Od první chvíle v Ladja Beach Resort jsme se cítili jako doma.

Moc děkujeme za super organizaci výletů, Tvůj a Romčin doprovod se spoustou veselých hlášek a vtipů, ale taktéž naučných výkladů o této krásné krajině a kultuře obyvatel.

Moc děkujeme taky delegátce Kátě, která nám byla denně k dispozici vždy s milým úsměvem.

...a ti pejsci... To bylo nejvíc! A nejen pro naši "srílančanku" Lauru!

Víťa a Robertek Dalajkovi

18. 12. 2023 - 2. 1. 2024

Milý Láďo,

bylo tady moc krásně! Moc jsme si to užili a odnášíme si spoustu nezapomenutelných zážitků. Mockrát děkujeme, děláš to skvěle a přejeme ti spoustu spokojených klientů. Nemohli jsme si vybrat líp. 

Tak snad někdy příště.

Monika a Mirek, Jablonec nad Nisou

18. 12. 2023 - 4. 1. 2024

Milý Láďo! 

Tak neuběhly ani 3 měsíce a máš nás tu zas :). Jak říká Romča, "vidím vás častěji, než vlastní rodinu". To asi o nečem svědčí, že... Asi bychom se opakovali, kdybych vyjmenovala vše, co se nám tu líbí. 

A proto říkáme, vám všem, velíký DÍK za super pobyt, dobrou kuchyň, dobrou náladu a bezva přístup. Prostě jste fajn tým, který dookáže zpříjemnit dovolenou. Oslava Vánoc a Silvestra se povedla. Bylo to netradiční, ale fajn. 

Moc děkujeme a snad se zas brzy uvidíme.

Jana, Jirka, Kikuš a Marek Němcovi, Vyškov 

18. 12. 2023 - 1. 1. 2024

Vláďo, Romčo, psí smečko a kuchaři, bylo nám tu s Vámi moc krásně.

Každý den jsme si díky Vám užili naplno. Nejvíc se nám líbil výlet na čajové plantáže a sloní safari. Samozřejmě i další výlety měly své kouzlo.

Nezapomeneme ani na krásně prožité Vánoce a moc děkujeme za dárky, které jsme od Vás obdrželi. Santa byl jedinečný. A zde bylo vidět, že Vláďa má srdce na pravém místě.

Srí Lanka jako země se nám moc líbila, její zeleň, kultura a čistota. Je bohatá na faunu a floru. Určitě budeme všude doporučovat.

Ještě jednou děkujeme za vše.

Pokud někdo z Vás pojede do ČR, tak jste u nás vítáni.