Ubytování

V Ladja Beach Resortu se nachází celkem 20 moderních pokojů v 10 dvoupodlažních bungalovech, které jsou postaveny v tropické zahradě přímo na březích Indického oceánu.

Prostorné pokoje jsou velké 70 m2, z toho terasa má 13 m2, vlastní pokoj 44 m2 a koupelna s toaletou 13 m2.

Pokoje jsou vybaveny 2 metry dlouhou manželskou postelí (v některých pokojích jsou postele oddělené), lavicí s konferenčním stolem, nočními stolky, velkou vestavěnou skříní, toaletním stolkem se zrcadlem, LCD televizorem, klimatizací, ventilátorem a miniledničkou. Postele jsou orientovány k francouzským oknům s výhledem na moře nebo do zahrady.

V koupelně se nachází umyvadlo se zrcadlem, odkládací poličky, sprchový kout obložený umělým kamenem se sprchou tzv. "tropickým deštěm" a WC s bidetovou sprškou.

Samozřejmostí je připojení k Wi-Fi v celém areálu rezortu.

V pokoji se ubytují 2 - 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti na přistýlce do 10 let.

Součástí rezortu je 18 metrů dlouhý bazén s oddělenou částí pro děti a písečná pláž. Plavání v moři na celé Srí Lance ztěžují vysoké vlny. Na přilehlé pláži jsou ve vzdálenosti asi 600 metrů od rezortu v moři dva skalní útvary, které lámou vlny tak, že vytvářejí přírodní bazény v oceánu bez vysokých vln a umožňují tak po většinu roku bezpečné koupání.

Ve vzdálenosti 9 kilometrů od našeho rezortu se nachází 18jamkové golfové hřiště. Více o něm na webových stránkách http://www.shangri-la.com/hambantota/shangrila/golf/

V hotelu najdete též restauraci s vynikajícím srílanským a evropským jídlem. Menu je k dispozici v češtině. V hotelu je vždy alespoň jeden z našich zkušených českých kolegů, který je připravený zodpovědět jakýkoli dotaz, poradit či mnohé zařídit.

Rezort leží na jižním pobřeží Srí Lanky v blízkosti města Ambalantota. V této klidné oblasti je malý turistický ruch, nachází se však v dosahu národních parků, zajímavých buddhistických památek i čajových plantáží. V rezortu a jeho okolí se pohybují pávi, varani, opice a nesmírné množství nejrůznějších druhů ptactva. Sám rezort je obklopen rýžovými políčky, banánovými a palmovými plantážemi. Díky tomu, že Ladja Beach Resort leží uprostřed přírody, není v noci tma rušena tzv. světelným smogem a nebe je při jasném počasí poseté nespočetným množstvím hvězd.

Cestující obdrží před odjezdem MANUÁL v češtině, kde budou mít pokyny k odbavení na odletovém letišti, k přestupu, výstupu na letišti na Srí Lance - Pokyny a rady k odletu na Srí LankuPokyny k odletu ze Srí Lanky (datumy, časy a čísla letů budou přizpůsobeny Vašemu zájezdu).