https://sertifikasiguru.unpas.ac.id/images/slotgacor/ Jednodenní výlety | Ladja Beach Resort

Jednodenní výlety

Ladja Beach Resort nabízí osm fakultativních výletů po zajímavostech jižní části Srí Lanky. Objevte voňavé tajemství v kopcích ostrova, potkejte se s velikány na souši i na moři a nebo se oddejte podmanivému klidu buddhistických památek.


1. Výlet za divokými slony

V rámci tohoto zájezdu navštívíte národní park Uda Walawe s více než 500 divokými slony. Protože se jedná o park s rozlohou 300 km², setkání se sloními stády i samostatně žijícími samci je zcela jisté. Dále jsou k vidění divocí buvoli, krokodýli, pávi, papoušci, orli, chameleoni a další zvířata. Součástí výletu je též zastávka v buddhistické svatyni Sri Bodhirukkaramaya. Na závěr výletu probíhá krmení sloních mláďat.

Cena zájezdu obsahuje dopravu na místo, vstupné do národního parku, dopravu terénními vozy po parku, vstup do sloního sirotčince, českého delegáta.

Odjezd z rezortu v 14.30, příjezd zpět do rezortu cca v 20.00.

Cena zájezdu 2490 Kč, děti do 10 let 1250 Kč.

IMG_6855


 

2. Pozorování velryb (pouze od listopadu do dubna)

V rámci tohoto zájezdu můžete pozorovat největší tvory, kteří obývají naši planetu - plejtváky obrovské. Ti migrují v uvedených měsících mezi Bengálským zálivem a Arabským mořem a přitom míjejí jižní část Srí Lanky. Z lodi, která vás za nimi dopraví, můžete po cestě pozorovat též delfíny, želvy a jiné vodní tvory.

Cena zájezdu obsahuje dopravu do přístavu, lodní přepravu, pojištění, záchranné vesty, místního průvodce, občerstvení na lodi, českého delegáta.

Odjezd z rezortu v 5.00, příjezd zpět do rezortu cca v 13.00.

Cena zájezdu 2990 Kč, děti do 10 let 1990 Kč.

velryba_2


3. Čajové plantáže Lipton

V rámci tohoto zájezdu navštívíte čajové plantáže na vysočině, kde probíhá sběr čaje stejně jako v 19. století, nejstarší továrnu na Srí Lance na zpracování čaje Dambatenne, vrcholek, odkud sir Thomas Lipton prohlížel své čajové plantáže, tzv. Lipton Seat (1990 m n. m.), městečko Ella, Nine Arch Bridge (devítiobloukový železniční most při projížďce vlakem po jedné z nejkrásnějších železničních tratí na světě) a vodopády Diyaluma a Rávana Ella.

Cena zájezdu obsahuje dopravu po celé trase, vstupy, snídani, občerstvení s pravým čajem Lipton na vrcholu Lipton Seat, oběd včetně nealkoholických nápojů, jízdenky na vlak, českého delegáta.

Odjezd z rezortu v 5.00, příjezd zpět do rezortu cca v 19.00.

Cena zájezdu 2490 Kč, děti do 10 let 1250 Kč.

chram_3


4. Jihozápadní pobřeží

Užijete si vodní safari s návštěvou skořicového ostrova a masáž nohou s rybkami, uvidíte doly na těžbu polodrahokamů zvaných měsíční kámen, želví farmu v Hikkaduwě a kouzelné historické město Galle Fort z dob portugalské nadvlády.

Cena zájezdu obsahuje dopravu po celé trase, vstupy, oběd včetně nealkoholických nápojů, českého delegáta.

Odjezd z rezortu v 6.00, příjezd zpět do rezortu cca v 18.00.

Cena zájezdu 1990 Kč, děti do 10 let 990 Kč.

pobrezi


5. Okolí Ambalantoty

Navštívíte skalní chrám Mulkirigala, chrám Wevurukannala s největší sochou Buddhy na Srí Lance, skalní komín Ho-o-maniya, Památník nezávislosti a farmářské trhy v Tangalle.

Cena zájezdu obsahuje dopravu po celé trase, vstupy, českého delegáta.

Odjezd z rezortu v 13.00, příjezd zpět do rezortu cca v 19.30.

Cena zájezdu 1990 Kč, děti do 10 let 990 Kč.

wewurukannala-vihara


6. Říční safari

Říční safari po řece Walawé s pozorováním mnoha druhů ptactva a krokodýlů. Výlet je spojen s návštěvou ruin chrámu z raného období království Ruhunu z 5. stol. a výhledem na ústí řeky vlévající se do Indického oceánu.

Cena výletu obsahuje dopravu lodí a českého delegáta.

Začátek výletu v 15.45, návrat do rezortu cca v 18.15

Cena zájezdu 590 Kč, děti do 10 let 290 Kč.

IMG_7719


7. Ptačí park

Návštěva ptačího parku u města Hambantota, kde je ke spatření mnoho druhů nejrůznějšího nádherného ptactva z celého světa. Na závěr prohlídky se můžete vyfotit s obrovskými papoušky na rukou či na hlavě. Součástí zájezdu je i návštěva nejmenšího národního parku na Srí Lance Ussangoda.

Začátek výletu v 8.30, návrat do rezortu cca v 12.00

Cena zájezdu 1250 Kč, děti do 10 let 690 Kč.

8. Putování po posvátných místech jihovýchodu Srí Lanky

Návštěva přímořského chrámu v Kirindě, průjezd národním parkem Yala do poutního místa Sithulpawa, výstup k buddhistickým dagobám (stúpám) položených mezi jezírkem plným krokodýlů, prohlídka druhého nejposvátnějšího místa na Srí Lance - Kataragamy.

Cena zájezdu obsahuje dopravu po celé trase, vstupy, oběd včetně nealkoholických nápojů, českého delegáta.

Odjezd z rezortu v 6.00, příjezd zpět do rezortu cca v 15.00.

Cena zájezdu 1690 Kč, děti do 10 let 850 Kč.

Při objednání a zaplacení zájezdů před odjezdem z ČR vám poskytneme slevu 20 %.

Více o výletech: